Listopad 2017

Poslední článek

24. listopadu 2017 v 19:44 | Faun |  O Blogu
Milé a milí,
bylo mi tady hezky. Tento blog jsem si založila před lety, když jsem se nastěhovala k dnes již mému muži, poprvé na vesnici, do neznámého Středočeského kraje. A díky tomuto blogu si udržela duševní zdraví během obou těhotenství. Seznámila jsem se s mnoha blogery a našla si pár blogů, kam sice nemůžu chodit pravidelně a na dlouho, ale kam čas od času zavítám a cítím se dobře. A za to vám děkuji. Také jsem díky blogu navázala jednu krásnou spolupráci s knihkupectvím, které si mě samo našlo a neuvěřitelným způsobem mě tato zkušenost nakopla. A to vůbec nemluvím o tom, jakou radost mi udělalo přijetí do AK.

Přesto jsem se rozhodla přestěhovat a sem chodit jen na návštěvu. Podívat se a zase odejít. Důvody vám možná nemusím vysvětlovat, na toto téma vzniklo mnoho článků a tento nemá být jedním z nich. Tento je rozlučkový, má být pozitivní. A proto pozitivně doznávám, že na vaše přijetí, moje milé a milí, nikdy nezapomenu. A budu se vracet.

Na novém blogu jsou zatím dva nové články, jeden na knižní hit OpRAWme se, který jsem měla možnost v posledních dnech přečíst. Obsah je zatím na články chudý, ale jistě se někdy dostanu do internetové kavárny k počítači. A tehdy - vřelé díky Veruce a všem, kteří na tom nechali ruce- se nový blog rozroste o články již vydané a zveřejněné zde. Přestože je toto poslední článek tohoto blogu, jsem ráda, že ho píšu. A pokud jej čtete, jsem ráda též.

https://faunpise.blogspot.cz/?m=1


Děkuji :-) a
Na shledanou