Vrásky z puberty

23. dubna 2014 v 11:03 | faun |  To lidské
Tento článek je psaný ve spolupráci s bývalou spolužačkou ze střední, která mě vždy udivovala svým rozhledem a zastáváním se hodnot, kterých si vážím i já a které jsou, bohužel, více a více zanedbávané. A kvůli takovým postřehům, přiznávám, mám facebook.


"Vrátila jsem se trochu do dětství, kdy jsem milovala všechny skejťáky (tyvogo to člověk neví, na jakou kšiltovku koukat dřív).Diskotéky koukam neznamenají zatancovat si, očividně znamenají hlavně někoho sbalit. Asi jsem se špatně oblíkla, když jsem si vzala na párty mikinu, kraťásky a kecky - jak vidim ty holky, tak jsem vlastně udělala chybu že jsem se vůbec oblíkla. Fyzický kontakt mi nevadí, ale ošahávat mě 10 kluků za večer asi uplně nemusí. A vím, že prsa i zadek má každá, ale tak přecejen by na ty moje části mohl sahat někdo, koho znám. Potkat stálého zákazníka Honzu v Roxy a bez zástěry hodně vtipný. Eva Samková je zatraceně krásná. A v Roxy na premiéře bike filmu si člověk mohl vyměnit duši - jsem nechtěla, nechala jsem si svou. Prošla jsem se (po vlastních) Prahou, to mě takhle v noci nikdy neomrzí a ano, teď jedu domu střízlivá, neuřvaná, se silonkami bez "sexy oka", s řasenkou hezky na řasách a ne všude kolem po obličeji :-)
Dobrou noc, užívejte páteční večer jak jen si sami přejete :-) " Téčko

Už chápete, proč ji mám ráda? :-) Každopádně těžkopádně musím říct, že toto období života mě trochu děsí, hlavně pokud budu mít dceru. Já vím, je to ještě dlouho, zatím si ji hezky nosím u sebe a nikde mi netrajdá, jen v noci mi hopsá v břiše a nechce nechat maminku, nevyspalou, spát. Ale puberta mě děsí. Holky jsou rychleji vyspělé, mají potřebu to ukazovat a pak se diví, když je někdo znásilní, případně to poserou holkám, které se až tak vyzývavě neoblékají a chlapi, zblbnutí od dívek prvního typu, docházejí (celkem logicky) k závěru, že to tak bere každá, bez ohledu na obal. Sakra, vypadá to, že je ještě bráním. Ale rozhlédněte se někdy po ulici. Hlavně, že vám budou tvrdit, že nemají co na sebe.... přitom
Tak budu doufat, že tenhle trend v oblékání- nebo spíše neoblékání- je jenom způsobený nedostatkem sebevědomí a potřebou někam zapadat. A hlavně doufat, že se moje dcera nechytne vola, kterej má zkušenosti pouze s omezenýma káčama, kterýma se to kolem docela hemží. Asi nějaká skvrna na Slunci ;-)

(FB/ IdesPrvy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama