The Tap Tap- Jsme z Jedle

22. dubna 2014 v 20:30 | faun |  To lidské
Je to několik let nazpět, dneska už to skoro ani není pravda. Tou dobou jsem asistencí fakt dost žila. Ačkoli se mnohé změnilo po stěhování k manželovi a také přání o společném potomkovi, zůstává stále zájem o dění v Jedli a okolo kolem, Dan sám s chybějícím okem uznává humor lidí, kteří se v životě nepostaví na svoje nohy a jako bývalý bubeník, který kvůli následné ztrátě rovnováhy musel bubenickou židličku opustit, s nadšením pokukujeme po koncertní šňůře této kapely, která má na svém triku pár hitů a dost jim to šlape, ačkoli sami moc nenašlapou.(zdroje obrázků: FB skupiny a rozhlas.cz/zprávy/hudba)

Čas od času je jejich kapelník hostem v talk-shows (Všechnopárty, Jan Kraus) a musím uznat, v propagaci je skvělý. Už jen výkon oslovit Xindla X, Dana Bártu a Vojtu Dyka a spolupráce na písni Řiditel autobusu, je chválihodný. Předloni jsem na koncert Tap Tap narazila na Střeleckém ostrově, kde tou dobou sice nebyl žádný výtah (postavil se tam teprve po loňských jarních povodních z dotací), ale bylo to dobrodružnější se schodolezem a lanovou skluzavkou pro lehčí děti. Lidé chodili kolem a i turisté ve skupinkách se zastavovali na mostě a dívali se dolu. Tehdy také jeden z kapely oznámil koncert ve Španělsku a (jelikož se jednalo o rok 2012 a tedy i plánovaný konec světa v prosinci) protestní koncert 21.12.2012- Proti konci světa. Jaký byl, nemám ponětí, ale věřím, že s touhle partou to nebude nikdy špatné.


jedna z plánovaných akcí ;-)

Blíží se sezona koncertů a fesťáků, každej druhej někam jede a já si o nějakém ježdění můžu nechat jenom zdát (už jsem tahle musela oželet letšní Masters of Rock- na spaní ve stanu tou dobou mít nebudu). Podívejte se ale na jejich stránky a zajděte na koncert, komu by ublížila chvilka s lehkou hudbou od lidí, kteří to nikdy nebudou mít dost lehké. ;-)


výstava Na černo s humorem Tap Tap pomalu končí, tak alespoň jedna ukázka :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama