Stálé neshody vyřešeny?

24. dubna 2014 v 13:46 | faun |  To lidské
Zase jsem předevčírem nemohla spát, byla jsem vzhůru do třetí a sluníčko mě vytáhlo v osm a něco, navíc jsem musela chodit pořád čůrat, protože prcek v břiše odmítal spát v jiné poloze, než na břiše. A to je víc a víc problém, hlavně, když přes den dodržujete pitný režim. Tak jsem se pokojem ploužila jako zombie a s žuchnutím padla do postele takovou silou, až se Dan vedle mě skoro probudil. Ách jo, ještě 4 (a něco) měsíce. Pak mám šanci se vyspat ještě půl roku po porodu a podle sousedky Saši, co má dvouletého syna, mi další vyspání hrozí až po smrti. Paráda.


Zítra mě čeká první předporodní vyšetření v porodnici a jsem docela nervózní, budu na to nejspíš sama, protože muž bude pracovat na nové střeše nad dílnou. Bezva, jako by to nemohl přesunout a být přítomen aspoň na jednom ultrazvuku. Ale co, vždyť to zmákneme.

A tak předevčírem, když jsem ležela v posteli a zkoušela spát a zároveň si říkala: "Zítra to bude už pozítří, blíží se to", připomnělo mi to, jak se mi usínalo, když Dan byl pryč, hořelo dřevo v kamnech, televize byla vypnutá a já pila čaj a jen tak plácala kraviny. Nahlas, aby hezky poslouchalo. O tom, že ho/ji máme rádi a těšíme se, že tatínek je sice teď pryč, ale taky se na nás těší a chybíme mu, popisovala mu, jaké je slunce přes den a jak hoří dřevo v kamnech a spoustu dalších kravin, které dítě v tomhle věku asi nebude zajímat. A spalo se mi potom klidně. Takže já včera v noci skoro šeptem (ano, Dan spal jako zabitý vedle mě) povídala, jaký jsme měli den, že jsme byli s tátou ve městě v jeho práci vyzvednout si korunky a že zase měl jet pryč, aby vydělal další, ale ta práce mu odpadla, takže teď bude doma s náma a bude nám vařit dobroty. A ono to šlo. Asi to budu provozovat častěji :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama