Praštit po hlavě motykou je málo

24. dubna 2014 v 23:58 | faun |  Plácám si játra
Milá Pandoro, chápu, že jsi byla někdy nešťastná. Doufám ale, že to bylo z racionálního důvodu a ne kvůli kravinám, které řeší dnešní holky, případně, pokud tohle vidíš, musí se dělat nanic i tobě.

To tahle občas mám blbej nápad a zkouším kliknout (čistě pro potěchu oka), na "propagující okýnko" na svém blogu a nechám se tak poslat kdo ví kam. Asi s tím na nějakou dobu budu nucena skončit a doufám, že se moje nahlížení na svět vrátí opět do normálu. Zabloudila jsem a dost děsivě.


Tak a teď mi řekni, kde že jsi v nadváze?! (fotka littlebutterfly-blog.cz)


Jak jsem už jednou přiznala, nebyla jsem nikdy postavou modelka, ale asi jsem dokázala být nad věcí a tedy i spokojená tak nějak sama se sebou a když ne, šla jsem na to s rozumem a více v souladu s tělem, nic drastického, jen prostě pohyb a ono se to jako kouzlem vyřešilo samo, tělo totiž není blbé ani sebevrah. To, že je to teď momentálně jiné, je jedno, těhotenství prostě JE jiné a hlavně nové, příště budu chytřejí. A vždycky jsem na sebe dost dbala co se týká pitného režimu i pravidelného jídla, protože mi několikrát spadl tlak a já omdlela třeba cestou do školy vestoje ve vydýchaném autobuse, nebo po očkování v čekárně, kde bylo plno a žádný vzduch (možná proto mám blbý pocit, když je kolem moc lidí). A protože jsem takové problémy měla při svém metru68 a tehdy 65-68 kilech (to není nadváha!), jaké problémy musí mít asi holka s metrem72, která dobrovolně do svého těla (za den!) dostane pouze k obědu trochu špaget a pindá něco o tom, že je přejezená a ještě k tomu tohle hladovění hájí (a propaguje!) s tím, že má nadváhu a tento způsob je efektivnější. Jo, efektivněji se někde jednoho krásného dne složíš a nikdo ti nepomůže, protože tě jednoduše neuvidí. Já nehájím nadváhu, já hájím zdravou váhu, hlavně v případě, kdy vám není ještě ani 18 (tělo se vyvíjí přibližně do 24 let), tak ho prostě nechte, ať dělá, co je přirozené a pomáhejte -NEBERTE.

Asi to každý vidíme jinak a každý svého štěstí strůjcem. Tobě, holka, můžu popřát hodně zdravého rozumu a tvému příteli ("co ti pořád opakuje, jak miluje tvoje tělo ale ty jsi nespokojená") častý sex "na koně", protože představa, že si zapíchne tvoji kyčel do břicha při obrácené poloze, je fakt velmi nešťastná. Good luck ;-)

-------------------------------------------------
Možná je tohle dobrá chvíle, abych se přiznala k občasné potřebě se zasmát něčemu blbému a říct si, že jsem na tom ještě dobře, pustím si ve všední den vyjímečně Primu Love (pak ji občas pustím na Nigellu a vaření, jinak jede COOL) okolo 10:50 a hodinu se směju během pořadu Amerika hledá topmodelku. Co tam ty slepice řeší je fakt neskutečný, hlavně párkrát zajděte po jídle na záchod a už jste "ta s poruchou příjmu potravy" a každej druhej se o to zajímá, říká, že to není vtipné a pokud ji fakt máte, soutěž opustíte, protože to nepodporujeme, ačkoli to celou dobu může být jen fáma vypuštěná jinou babou. Áchjo :-) Já se měla asi narodit jako chlap a na poslední chvíli jsem si to rozmyslel. Asi mi došlo, že bych byl na chlapy, prožít život s babou bych asi nezvládl a tak je jedno, v jakém obalu budu, ale proč nemít prsa? Jen s holkama si nemám moc co říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama